Zveřejnění affiliate partnera

Za co jsme placeni?

Některá kasina, která kontrolujeme, nám mohou kompenzovat náklady na copywriting a poskytnout nám odkazy na doporučení. Pokud se zaregistrujete na stránce kasina pomocí tohoto odkazu, dostaneme pro vás malý tip bez dalších poplatků.

Za co jsme zodpovědní?

Jsme zodpovědní za pravdivost recenzí kasina do data jejich zveřejnění. Snažíme se, aby byly aktuální a každý měsíc je ověřujeme. však žádný vliv na zdroje třetích stran . Výtky týkající se jakýchkoli změn obchodních podmínek, hodnot bonusů, rozsahu her a dalších herních aspektů by měly být předány přímo herním platformám.

Z naší strany bychom byli vděční, kdybyste nám poskytli zpětnou vazbu ohledně jakýchkoli nepřesností na našich stránkách. Neváhejte a vyplňte formulář na stránce Kontaktujte nás .

Proč můžete věřit recenzím GamblingORB?

Jsme rychle rostoucí mezinárodní síť platforem pro hodnocení kasin. GamblingORB není jen jméno – je to značka, jejíž pověst si cení . Za každým řádkem textu jsou skuteční lidé, kteří jsou jako vy, tráví svůj volný čas hraním hazardních her v online kasinech. Chceme se s vámi podělit o naši vášeň a doufáme, že na našich stránkách budete mít dobré zkušenosti a budete se sem vracet. Více o našich hodnotách si můžete přečíst na domovské stránce GamblingORB .

Zpět na začátek