Hazardujte zodpovědně

Online hazardní hry jsou především o zábavě. Jde o to užít si výzvu hraní nových her a postavit svůj důvtip proti strojům, kolegům sázkařům a živým dealerům. Je zde také přidané vzrušení z přistání liché výhry nebo jackpotu. Ale je důležité hrát zodpovědně, a to my tady v Gambling ORB vždy doporučujeme.

Ve chvíli, kdy je vaším hlavním cílem online hazardních her vyhrát peníze, je okamžik, kdy se musíte zastavit a přehodnotit své priority. Vaším cílem by měla být zábava, a pokud náhodou vyhrajete pár CZ, berte to jako bonus. Odpovědné hraní je o neutrácení peněz, které si nemůžete dovolit.

Hraní online pokies nebo kasinových stolních her je skvělá forma zábavy. Pokud hrajete zodpovědně, je to skvělý způsob trávení volného času.

Ale pokud vy nebo někdo, koho znáte, vykazujete známky závislosti, musíte vědět, co dělat, a o tom je tento článek GamblingORB.

Obsah

  Další forma placené zábavy

  Další forma placené zábavyVšichni se potřebujeme bavit. Všechna práce a žádná hra dělá z Jacka (nebo Jill) nudného kluka (nebo dívku), jak se říká. Většina zábavy v Česko stojí peníze. Výlet do kina, místa v opeře, dokonce i večer v místní hospodě se svými kamarády; všechny stojí peníze a sázení online není jiné.

  Rozdíl je v tom, že můžete vyhrát pár dolarů, když hrajete online pokies nebo blackjack nebo cokoli jiného. Právě to vzrušení, nebo v horším případě očekávání, vás může dostat do problémů. Musíte vědět, jak hrát zodpovědně, a pokud to neumíte, musíte se to naučit.

  Zodpovědné hraní začíná tím, že si uděláte průzkum

  Zodpovědné hraní začíná tímNikdy byste neměli do ničeho slepě spěchat. Kdykoli něco zkoušíte poprvé, musíte si udělat malý průzkum, abyste věděli, do čeho jdete. Nezačali byste například hrát blackjack, kdybyste byli úplně neznalí pravidel, že ne? Totéž platí pro jakoukoli formu online hazardních her.

  Podívejte se na několik Česko webů. Neregistrujte se ani nehrajte; toto je pouze výzkum, takže si je prohlédněte. Podívejte se na jejich podmínky. Pokud existují nějaká slova, jejichž význam vám není znám, například „požadavky na sázení“, prozkoumejte konkrétně tato slova. Podívejte se na některé sociální sítě a chatovací stránky související s hazardními hrami.

  Nastavení některých limitů, než začnete hazardovat

  Je příliš snadné nechat se unést okamžikem. Musíte si tedy nastavit nějaké limity.

  #1 Nastavení peněžního limitu hazardních her

  Nastavení peněžního limitu hazardních herOmezení počtu dolarů, které jste ochotni utratit za jednu hazardní hru, je dobrým místem, kde začít s etikou zodpovědného hazardu. Už byste měli vědět, kolik volné hotovosti vám zbývá po zaplacení účtů a životních nákladů. To jsou jediné peníze, do kterých byste měli sáhnout. Nikdy se nesnažte utrácet to, co nemáte.

  #2 Nastavení časového limitu hazardních her

  Poté, co jste se rozhodli pro svůj peněžní limit, je dalším krokem na cestě k zodpovědnému hraní hazardních her stanovení časového limitu pro každou online relaci. Je až příliš snadné nechat se unést okamžikem, a čím delší je vaše relace, tím více $ pravděpodobně utratíte. Stanovte si tedy časový limit a dodržujte jej.

  Kontrolujte své chování, když hrajete

  Všechno je to velmi dobré, začínáme s dobrými úmysly. Pokud však upadnou do cesty, jakmile se dostanete do online sázení, můžete se dostat do problémů. Další část tohoto GamblingORB o tom, jak se naučit zodpovědně hrát, se tedy zaměřuje na to, abyste stáli u svých zbraní.

  #1 Dávejte si pozor na bonusy

  Dávejte si pozor na bonusyVětšina Česko hráčů začíná online sázení uplatněním uvítacího bonusu. Je to nejoblíbenější typ bonusu a všechna kasina je mají, aby přilákala nové hráče na jejich platformy. Jsou formulovány v podmínkách, které se zdají být velmi štědré, a hráči si je často nárokují a vyhrají nějaké peníze, jen aby zjistili, že si své výhry nemohou vybrat, dokud nesplní požadavek na sázení bonusu.

  Toto je klasický případ, kdy Česko hráč může ztratit ze zřetele časová a finanční omezení, která stanovil v rámci svých pravidel pro zodpovědné hraní. Vzrušení z provádění nezbytných vkladů navíc a jejich hraním prostřednictvím nich, abyste získali přístup ke svým výhrám, přebírá vládu. Nenech to.

  #2 Pochopení, že dům obvykle vyhrává

  Pochopení, že dům obvykle vyhráváVšechny online sázkové hry, ať už se jedná o pokies nebo stolní hry, mají výhodu House edge a procento RTP (Return to Player). Nejmenší house edge je obvykle 1,5 %, a to platí pro některé varianty blackjacku. Pokud je House edge 1,5 %, znamená to, že RTP je 98,5 %. Nikdy neuvidíte RTP 100 % nebo více, což v podstatě znamená, že v dlouhodobém horizontu ztratíte. Pochopení toho je pro zodpovědné hraní zásadní.

  Tým zde v Gambling ORB si plně uvědomuje, že můžete v krátkodobém horizontu vzdorovat trendu a vyhrát. Ale po delším kouzlu nebo v mnoha sezeních prohrajete.

  #3 Nenaleťte na klam hazardního hráče

  Nenaleťte na klam hazardního hráče„Hazardní omyl“ je přesvědčení, že opakující se okolnosti zopakují předchozí výhru. To je svinstvo. Všechna řádně licencovaná a regulovaná Česko online kasina mají RNG (generátory náhodných čísel), které určují výsledek her, ať už jde o hry pokies, karty nebo jiné stolní hry. Klíčovým slovem je zde „náhodné“ a porozumění, které je zásadní pro to, abyste se naučili hrát zodpovědně.

  Slovníkové vysvětlení slova „náhodný“ je „výsledek, ke kterému dochází bez určitého cíle, důvodu nebo vzoru“. Online sázkové platformy utrácejí spoustu peněz za to, že RNG jsou nezávisle auditovány a certifikovány, že produkují náhodné, spravedlivé herní výsledky. GamblingORB potvrzuje, že opakující se okolnosti nejsou nic jiného než náhoda.

  Využívání nástrojů pro zodpovědné hraní

  Pokud chcete posunout svůj přístup k zodpovědnému hraní na další úroveň, možná budete chtít „formalizovat“ svá vlastní omezení pomocí nástrojů, které online kasina, která používáte, nabízejí. Zde jsou některé z nejpopulárnějších nástrojů v okolí.

  Nástroj pro omezení sázek na zodpovědné hraní

  Tento nástroj umožňuje nastavit denní, týdenní nebo měsíční limit vkladu. Jakmile bude na místě, Česko platforma vás upozorní, pokud se pokusíte tento limit překročit. Není ovlivněn převody peněz mezi různými peněženkami ani žádnými výběry, které můžete provést. Jakékoli zvýšení, které se pokusíte provést, se neprojeví po dobu 7 dnů, zatímco jakékoli snížení se projeví okamžitě.

  Nástroj Loss Limit Tool

  náš tým zde v Gambling ORB vám může říci Je to snadný způsob, jak zvýšit své ztráty. Ale pomocí nástroje Loss Limit Tool můžete omezit částku, kterou můžete ztratit nebo převést za určité období.

  Nástroj Gamble Responsible Time Out

  Nástroj Gamble Responsible Time OutČesko sázkaři, kteří zažívají sérii proher, mohou tento nástroj použít k pozastavení přístupu do kasina na 1 až 30 dní.

  Mezi další nástroje, které vám mohou pomoci s odpovědným hraním hazardních her, patří:

  • Nástroj Kalkulačka rozpočtu – Pomáhá vám analyzovat vaše příjmy a výdaje, abyste dosáhli potenciálního rozpočtu na sázení.
  • Reality Check – Tento nástroj bere v úvahu všechny hry o skutečné peníze, které hrajete. Funguje na umístění sázek. Aplikuje se na základě relace po relaci a po každé relaci obdržíte zprávu. Není omezující – je informativní.
  • Sebehodnocení odpovědného hazardu – Toto je nástroj, který vám položí řadu otázek týkajících se vašich hazardních aktivit. Na základě vašich odpovědí naznačí, zda hrajete zodpovědně nebo můžete mít problém.

  Posledním z dostupných nástrojů je nástroj sebevyloučení, který je součástí níže uvedené diskuse.

  Co byste měli dělat, pokud máte pocit, že nemůžete přestat hazardovat

  Co byste měli dělat, pokud máte pocit, že nemůžete přestat hazardovatPokud máte pocit, že chcete přestat hrát hazardní hry, ale máte s tím potíže, možná budete muset použít nástroj sebevyloučení. Je to konečný krok pro každého Česko, který se bojí, že nemůže hrát zodpovědně.

  Sebevyloučení, označované také jako sebe-banování, je dobrovolný krok, který může každý Česko hráč udělat. Jakmile vstoupí v platnost, zcela vylučuje hráče z oblastí webů s hazardními hrami nebo webu s online sázením. Všechny Česko sázkové platformy musí svým zákazníkům tuto možnost poskytnout.

  V celé Česko existují různé programy sebevyloučení. Mají tendenci pracovat podobným způsobem.

  • Vyberte platformu, ze které chcete být vyloučeni.
  • Podepište listinu nebo elektronicky potvrďte na platformě dobu vyloučení.

  GamblingORB radí Česko hráčům, aby dlouho a důkladně přemýšleli, než aktivují příkaz k sebevyloučení. Jakmile je v platnosti (obvykle existuje 24hodinová lhůta na rozmyšlenou), nelze jej odvolat, dokud neskončí požadovaná doba vyloučení.

  Pokud si myslíte, že potřebujete pomoc, zde je několik podpůrných organizací , se kterými si můžete promluvit o tom, jak hrát zodpovědně, než uděláte unáhlené rozhodnutí a budete toho ve zpětném pohledu litovat – společnosti jako GamCare a BeGambleAware.org. Můžete si také přečíst příručku „Závislost na hazardních hrách a problémové hraní“ na webu helpguide.org .

  Zpět na začátek